Speciaal lidmaatschapstarief voor nieuwe leden

Gepost in Voor nieuwe leden

Speciaal voor iedereen die lid wordt van onze vereniging, hebben we sinds 2021 in het eerste jaar een korting op het geldende lidmaatschapstarief. Hierdoor hopen we de drempel voor nieuwe leden te verlagen, zodat ze kennis kunnen maken met onze club en de sport.

Contributie voor nieuwe leden in het eerste jaar:*
Seniorlid € 75,00
Seniorlid 17 t/m 22 jaar  € 50,00 
Juniorlid  € 25,00
* je dient minimaal 5 jaar geen lid te zijn geweest van T.V.S. 

Lid worden van onze vereniging is heel eenvoudig.Vul het inschrijfformulier  in en  meld je direct aan als nieuw lid.
Het formulier is binnen 3 minuten ingevuld en wordt automatisch bij onze ledenadministratie afgeleverd.

Lidmaatschap per jaar.
Blijft u lid van onze vereniging na het eerste jaar, dan geldt na het eerste jaar de reguliere contributie. een overzicht van alle lidmaatschapsvormen vindt u op de volgende pagina. 
Het verenigingsjaar loopt van 1 januari tot 31 december. Het buitenseizoen start meestal begin april tot eind oktober / begin november. Aangezien ons park voorzien is van gravelbanen zijn we afhankelijk van het weer m.b.t. het openen en sluiten van het buitenseizoen.

De jaarlijkse contributie wordt via het KNLTB-Club-collect systeem geïnd. U ontvangt hiervoor in het voorjaar een mail met een betaallink. U kunt kiezen uit een directe betaling via Ideal of automatische incasso. Let op, u krijgt geen factuur! E-mail niet ontvangen? Mail dan naar Estelle Souren Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Nieuwe leden dienen altijd een foto / selfie aan te leveren, deze kan je uploaden via het inschrijfformulier. Ook als u reeds bekend bent bij de KNLTB. Zonder pasfoto kan geen KNLTB ledenpas aangevraagd worden.

Alle leden van TVS ontvangen een KNLTB ledenpas. Na betaling en ontvangst van de pasfoto kan uw ledenpas (nodig voor competitie en toernooien) ca 3 weken na aanmelding in de kantine worden opgehaald. 

Het lidmaatschap van TVS wordt jaarlijks stilzwijgend verlengd. Leden, die willen opzeggen dienen ervoor te zorgen dat de opzegging vóór 1 december door de ledenadministratie is ontvangen, de opzegging is dan geldig voor het volgende seizoen. Bijvoorbeeld: u zegt op vóór 1 december 2022, voor het buitenseizoen van 2023.

Vragen? Neem contact op.
Bij vragen kunt u contact opnemen met Estelle Souren via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wij danken de volgende bedrijven voor hun sponsoring:

 • max.jpg
 • SomersBrabant-logo-h175px1.png
 • 2007a19d-d2b9-453f-bafb-214d723efc9f.jpg
 • pastorieke1.jpg
 • rpo_rebema.png
 • Bosec.jpg
 • tornadosport.jpg
 • jules.gif
 • logotennismeetings1.jpg
 • van_montfort_advecatenkantoor.jpg
 • Zuyver-logo_1000x666.jpg
 • hendriks.gif
 • Logo_Plus_Schouteten.JPG
 • eyserhalte.jpeg
 • moonen_wanders.jpg
 • smeets1.jpg
 • IVO_logo_2010-400.jpg
 • saa.jpg
 • Moonen_Optiek2.png
 • logo geveltechniek klein.jpg
 • dijkstra_dakwerken.jpg
 • dreessen willemse.jpeg
 • Logo_Hesi.jpg
 • frijns1.jpg
 • logo_sjabbie_sjiek_lage_resolutie.jpg
 • Logo_Spauwen_Werrij.JPG
 • venetian_blinds.jpg
 • logo_vaessen.png
 • intergarde.png

Contact

Tennisvereniging Simpelveld
Sportlaan 3
6369 VC Simpelveld
Telefoon clubgebouw: 045 5443848
 

Made and Hosted by: NijssenWeb